Grodzisk Mazowiecki, Centrum

Mieszkanie na sprzedaż

3 pokoje 1 piętro 57,00 m2 11 631,58 zł/m2

663 000 zł

Ewa Skoczylas

Manager

Opis nieruchomości

Do sprzedaży mieszkanie położone w Grodzisku Mazowieckim na ul. Teligi, na bardzo ładnym osiedlu z dala od miejskiego  zgiełku. Mieszkanie bardzo funkcjonalne z dwiema sypialniami i oddzielnym salonem. Urządzone nowocześnie i z dbałością o szczegóły. Lokal mieści się na pierwszym piętrze w bloku z 2015 roku. Z okien rozpościera się ładna przestrzeń i zieleń drzew. Łazienka przestronna z wanną. Kuchnia z pełnym AGD połączona z salonem i jadalnią. Mieszkanie bardzo słoneczne i ciepłe. 

Dużym atutem jest bliskość komunikacji miejskiej oraz dobrze rozwinięta  struktura miejska, w zasięgu kilkuminutowego spaceru znajdują się sklepy, urzędy, szkoła i przedszkole.

Przejazd do Centrum Warszawy jest wygodny ze względu na  bliskość S8.

Pierwsze zdjęcia są wizualizacją..

Zapraszam na Prezentację !!!

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SNE-MS-86
Powierzchnia 57,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 1
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła
Standard
Opłaty w czynszu CO, fundusz remontowy, monitoring, ogrzewanie, sprzątanie, Winda, woda ciepła, wywóz nieczystości, zaliczka na fundusz remontowy
Opłaty wg liczników CO, gaz, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 2
Garaż miejsce parkingowe
Piwnica 2,00 m²
Stan lokalu do odświeżenia