Warszawa, Praga-Południe, Saska Kępa

Mieszkanie na sprzedaż

7 pokoi 10 piętro 93,00 m2 13 967,74 zł/m2

1 299 000 zł

Ewa Skoczylas

Manager

Opis nieruchomości

Do sprzedaży 93 metrowy apartament inwestycyjny z widokiem na Panoramę Miasta!
Idealna propozycja dla myślących o długoterminowym biznesie, bowiem lokal składa się z 7 pokoi i w chwili obecnej jest działającym i przynoszącym zysk lokalu. Istnieje możliwość przejęcia nieruchomości z najemcami.
Lokal wymaga remontu, na stronie zostały umieszczone przykładowe wizualizacje po dokonaniu zmian.

Druga możliwość to wygodne mieszkanie dla dużej rodziny. Lokal bowiem pierwotnie składał się z 5 funkcjonalnych pomieszczeń i dwóch łazienek oraz wc.

W chwili obecnej na dwóch poziomach mieści się 7 pokoi, osobna kuchnia, łazienka na każdym piętrze oraz hall. Do nieruchomości przypisana jest także 2 metrowa piwnica. Miejsce postojowe jest pod blokiem za szlabanem.

Blok wybudowany w latach 70 tych, ale przeszedł szereg gruntownych remontów, wymiana pionów wodno- kanalizacyjnych i grzewczych. Nowe okna, wymiana drzwi wejściowych, domofonu, remont elewacji i dachu, docieplenie budynku.

Saska Kępa jest idealnym miejscem do zamieszkania. Atuty lokalizacji są niewątpliwe. Zaczynając od bliskości do Centrum Warszawy ( zaledwie 5 km), pełna infrastruktura miejska i komunikacyjna. Wszystkie najważniejsze miejsca, urzędy czy sklepy położone są w zasięgu kilkuminutowego spaceru.

Saska Kępa posiada niezwykły urok przez liczne trasy rowerowo - spacerowe nad Wisłą. Liczne kluby fitness, sauny, siłownia, korty tenisowe, szeroki wybór restauracji  od prostych domowych obiadków do bardzo wykwintnych lokali gastronomicznych. Sklepy spożywcze, apteki przychodnie przedszkola i szkoły, wszystko w bardzo bliskiej okolicy.