Warszawa, Wawer

Działka na sprzedaż

18 000,00 m2 916,67 zł/m2

16 500 000 zł

Ewa Skoczylas

Manager

Opis nieruchomości

Do sprzedaży grunt inwestycyjny w Wawrze o powierzchni 1,7 ha idealna działka dla deweloperów poszukujących gruntów  pod zabudowę osiedla domów jednorodzinnych. Działka jest objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, wg którego istnieje możliwość przeprowadzenia inwestycji polegającej na wybudowaniu budynków o  charakterze jednorodzinnym dwulokalowym, oraz szeregowym.

Wawer to dzielnica, która w ostatnim czasie bardzo się rozwinęła pod kontem infrastruktury miejskiej. Powstaje tutaj wiele nowych osiedli, nowych domów a co za tym idzie powstają także  nowe szkoły i przedszkola, także miejsce to jest niezwykle wygodne do życia. Bliskość Południowej Obwodnicy pozwala na szybkie bezkolizyjne przemieszczanie się zarówno po mieście jaki i do wszystkich tras wylotowych.

Wawer także słynie z dużej  ilości terenów zielonych, tras rowerowych parków, pola golfowego oraz bliskości plaż nad Wisłą.

Zapraszam na Prezentację !!!

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SNE-GS-85
Powierzchnia 18 000 m²
Przeznaczenie działki budowlana
Standard
Wymiary działki 570x30 m
Stan prawny własność
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki brak